Bajkowe Niepubliczne Przedszkolew Siemianowicach Śląskich to miejsce stworzone z myślą o potrzebach dzieci między 2,5 a 6 rokiem życia. W ramach zajęć realizujemy program edukacyjny MEN.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi od 6.00 do 17.00, w czasie której gwarantujemy trzy zbilansowane posiłki.

Kierujemy się pasją do pielęgnowania dzieciństwa oraz radością zdobywania nowej wiedzy. Przyjmujemy perspektywę przyszłości, dlatego proponujemy zajęcia rozwijające umiejętności społeczne, a także elementy edukacji ekologicznej i zajęcia pokazujące cudowną różnorodność kulturową kraju i świata.

Nasze przedszkolaki uczęszczają na zajęcia z języka angielskiego, logopedyczne i psychologiczne.

W naszej bajkowej krainie zabaw prowadzimy zajęcia plastyczno-techniczne oraz ogólnorozwojowe w prywatnej sali gimnastycznej. Dzieci biorą także udział w zajęciach relaksacyjnych z muzyką poważną.

Nie zamykamy się jedynie w salach, zależy nam, by dzieci poznawały świat poprzez doświadczenie. Organizujemy wycieczki do teatru, kina, biblioteki, Straży Pożarnej, Parku Tradycji. Bierzemy udział w imprezach dla dzieci organizowanych na terenie miasta. Przyjmujemy gości, którzy reprezentują różne dziedziny życia.

Bajkowe Przedszkole to gwarancja rozwoju. Niepubliczna mała placówka prowadzi zapisy przez cały rok przedszkolny, zależy nam, by każde dziecko mogło być zaopiekowane i cieszyć się z czasu błogiego dzieciństwa.

Rodzicu, jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami i rozpocznijmy wspólnie bajkową przygodę twojego dziecka!

Numer telefonu 507 464 190