Dzień Babci i Dziadka w Bajkowym Przedszkolu

25 stycznia 2018 godz. 10.30 - grupa MOTYLKI (uroczystkość odbędzie się w sali Motylków. Prosimy Babcie i Dziadków o zabranie ze sobą obuwia zamiennego)

26 stycznia 2018 godz. 10.30 - grupa KOTKI i MISIE (uroczystość odbędzie się w salach przedszkolnych, prosimy aby Babcie i Dziadkowie zabrali ze sobą obuwie zmienne)

26 stycznia 2018 godz. 10.30 - grupa SOWY (uroczystość odbędzie się również w sali przedszkolnej, prosimy o zabranie obuwia zmiennego)

UWAGA!

Dziadkowie, którzy mają wnuków w dwóch różnych grupach a przedstawienie przewidziane jest na tą samą godzinę prosimy najpierw o udanie się na występ do grupy KOTKI i MISIE a następnie po występie proszę udać się na uroczystość do grupy SOWY (występ artystyczny dzieci z grupy Sowy rozpoczną po występie Kotków i Misiów, aby wszyscy mogli zobaczyć co ich wnukowie przygotowali :)